سنیتایزر چیست؟

از اولین باری که Niels finsen  برنده جایزه نوبل در پزشکی در سال ۱۹۰۳ اشعه UV را در از بین بردن میکروب عامل بیماری سل مورد استفاده قرارداد تا کنون که بیش از یکصد سال از آن می گذرد استفاده های فراوانی در میکروب زدایی با اشعه UV در پزشکی بعمل آمده است.

امروزه نیز با بکارگیرری اشعه UV -C در دستگاه سنیتایزر تلفن همراه، میکرو ارگانیسم های بیماری زای موجود در تلفن همراه به میزان ۹۹/۹۹۹ درصد از میان می روند.

بر اساس مطالعات انجام شده میزان آلودگی تلفن همراه تا ۱۸ برابر آلوده تر از کثیف ترین سطوح نظیر توالت گزارش شده است. بنابراین تمیز نمودن تلفن همراه که همیشه و همواره در تماس با دست، صورت و گوش می باشد موضوعی مهم و قابل توجه می باشد.

هدایای تبلیغاتی
هدایای تبلیغاتی

امروزه استفاده از تلفن همراه به عنوان یک وسیله ضروری در زندگی روزمره بشر پذیرفته شده و میزان استفاده از آن به واسطه کاربرد های متنوع و مختلف آن روز به روز افزایش می یابد. میزان نوموفوبیا یا همان ترس از جد اشدن از تلفن همراه ۶۶ درصد گزارش شده و این در حالی است که این آمار در سه سال گذشته ۵۳ درصد بوده است.

این گزارش حاکی است که ۷۰ درصد از خانم ها از دور بودن از موبایل خود هراس دارند و ۶۶ درصد از مردم قبل از خواب حتماً موبایل خود راچک می کنند. میزان نوموفوبیا در بین سنین ۲۴-۱۸ سال ۷۷ درصد و ۷۲ درصد از مردم جهان نمی توانند بیش از ۱۵۰ سانتی متر مربع از موبایل خود فاصله داشته باشند.

از طرف دیگر دانشمندان میزان آلودگی تلفن همراه را به مراتب آلوده تر از کثیف ترین سطوح اطراف محل زیست انسان یعنی توالت گزارش کرده اند.

همه این ها اهمیت تمیز کردن تلفن همراه را صد چندان نموده است. اما از آنجا که این وسیله الکترونیکی قابل شستشو نمی باشد و دستمال ها یا اسپری های معرفی شده برابر تحقیقات بعمل آمده اثربخشی چندانی را از خود نشان نداده اند، بنابراین استفاده از اشعه UV  یا ماوراء بنفش به کمک میکروب کشی تلفن همراه آمده است.
سنیتایزر تلفن همراه دستگاهی است که برای ضد عفونی نمودن تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.

هدایای تبلیغاتی

شرکت جهان تیوا آرا پس از سالها فعالیت و تجربه درصنعت سلامت و زیبایی مفتخر است که به عنوان اولین و تنها شرکت ارائه دهنده این محصول در ایران گامی مؤثر و مفید در جهت پیشبرد ماموریت سازمانی خود باهدف توسعه فرهنگ سلامت در جامعه امروزی برداشته است.

دستگاه سنیتایزر تلفن همراه چه امکاناتی دارد؟

امکانات سفارشی سازی شده این محصول، تجربه ای متفاوت از ترکیب تکنولوژی و سلامت برای کاربران ایرانی به ارمغان آورده است.
لازم به ذکر است که سنیتایزر قابلیت پاکیزه سازی و معطر نمودن سایر وسایل پرکابرد روزانه رادارد. از جمله وسایل الکترونیکی و هر وسیله ی دیگری که شستشو و ضد عفونی آن ها مهم بوده اما تا بحال ابزار مناسب آن در دسترس نبوده است.
این اقلام میتواند شامل موارد زیر باشد:
گوشی تلفن همراه، ساعت مچی، عینک، سمعک، وسایل اصلاح خانها (قیچی، موچین، شونه ابرو، …)،لوازم مانیکور و سایر لوازم آرایش، وسایل پیرایش آقایان(قیچی، شانه، سر شانه های مربوط به ماشین های اصلاح و …)، انواع نوشت افزار و لوازم التحریر کودکان، وسایل نوزادان(مانند جقجقه، دندانگیر، پستانک و…)، انواع کلید، سوئیچ و جا سوئیچی، سکه، اسکناس، فلش کارتها، کیف پول، کارتهای اعتباری، کابلهای اتصال، شارژر، هندز فری های کابلی و وایرلس، انگشتر، دستبند، گوشواره، گردنبند، مسواک، قاشق، چنگال، چاقو و هر وسیله ی الکترونیکی و غیر الکترونیکی غیر قابل شستشو و حتی قابل شستشو.