سوالات متداول

این دستگاه با استفاده از اشعه UV-C نه تنها تلفن همراه بلکه هر شیئی که در درون آن قرار گیرد را ضدعفونی می نماید. به عبارت دیگر برای دستگاه فرقی نمیکند که چه شیئی در درون آن قرار گیرد. ,با تابش اشعه UV-C به جسم قرار گرفته در درون دستگاه سنیتایزر آن شیئ ضد عفونی خواهد شد.

اولاً: دلیل عدم سرایت بیماری تاکنون دلیل و یا تضمین سرایت بیماری در آینده نمی باشد. شاید این مثال کمک کننده به بیان مسئله باشد؛ تصور کنید فردی بدون بیمه نامه اتومبیل تردد نماید و خطری هم برای او حادث نشود اما خطر همواره در کمین است و دلیل عدم وقوع حادثه در گذشته دلیل تهیه بیمه نامه نیست.

ثانیاً: برابر مطالعات علمی متعدد میزان آلودگی تلفن همراه حتی از توالت هم آلوده تر گزارش شده بنابراین در صورت ضعف سیستم دفاعی بدن به هر دلیل، احتمال وقوع بیماری های عفونی از طریق تلفن همراه بسیار جدی تر خواهند بود.

ثالثاً: تهیه دستگاه سنیتایزر تلفن همراه برای افراد واجد ضعف در سیستم دفاعی بدن خصوصاً اطفال و سالمندان اکیداً توصیه می شود.

بر اساس مقالات علمی تهیه این دستگاه در بیمارستان ها خصوصاً اتاق عمل، ICU، CCU بسیار حیاتی و در کنترل عفونت های بیمارستانی موثر می باشد.

بلی، دستگاه دارای گارانتی تعویض و هم چنین خدمات پس از فروش می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از جزئیات ارائه خدمات پس از فروش به کارت گارانتی دستگاه مراجعه کنید.

بر اساس دستورالعمل کارخانه سازنده طول عمر لامپ های مولد اشعه۱۰۰۰۰UV ساعت می باشد.

دستگاه سنیتایزر تلفن همراه در فروشگاه های معتبر تلفن همراه و داروخانه های منتخب در سراسر کشور قابل دسترس می باشد.  همچنین با مراجع به قسمت نمایندگان فروش میتوانید با مراجعه حضوری اقدام به خرید دستگاه ضدعفونی خانگی سنیتایزر نمایید.

بر اساس مطالعات علمی میزان ضد عفونی کردن تلفن توسط اسپری یا دستمال تنظیف حداکثر۹۵/۵ درصد گزارش شده است در صورتی که میزان ضد عفونی و میکروب کشی دستگاه سنیتایزر تلفن همراه که با اشعه UV کار می کند به میزان ۹۹/۹۹۹ به اثبات رسیده است.

هم چنین با خرید یک اسپری برای مدت کوتاهی می توانید از آن استفاده کنید، حال آن که طول عمر دستگاه سنیتایزر تلفن همراه ۱۰۰۰۰ ساعت است.

هدیه تبلیغاتی

بلی، یک دستگاه سنیتایزر تلفن همراه می تواند برای چندین گوشی تلفن همراه مورد استفاده قرار گیرد.

به علت ابعاد میکروسکوپی میکروارگانیسم ها اثربخشی دستگاه با چشم غیر مسلح (میکروسکوپ) غیر ممکن است.

کمپانی سازنده برای مشاهده اثربخشی دستگاه درون هر جعبه دستگاه، سه نوار Strip قرار داده است که میزان اثربخشی را نمایان می کند.

نوار Strip

با قرار دادن هر یک از نوارها درون دستگاه سنیتایزر تلفن همراه و پس از ۶ دقیقه تابش اشعه ماوراء بنفش UV کاغذ روی سطح نوار Strip تغییر رنگ می دهد.

هدیه تبلیغاتی

تغییر رنگ کاغذ روی نوار، مبین این است که دستگاه سنیتایزر تلفن همراه درست کار می کند.

پیشنهاد می گردد قبل از قرار دادن تلفن همراه در درون سنیتایزر، سطح تلفن همراه را با یک دستمال مرطوب تمیز کنید. این موضوع باعث پاک نمودن چربی و جرم های سطح تلفن همراه شده و عملاً محیط برای رشد مجدد میکروارگانیسم ها میسر نخواهد بود.

هدیه تبلیغاتی

محدودیتی در استفاده از دستگاه سنیتایزر تلفن همراه وجود ندارد. چون دستگاه قابلیت شارژ باطری تلفن همراه را دارد، پیشنهاد می گردد؛ هر زمان که باطری تلفن همراه نیاز به شارژ داشت از دستگاه سنیتایزر تلفن همراه استفاده کنید.

اولاً: میزان طول موج اشعه ساطع شده از دستگاه به میزان ۲۵۳/۷ نانومتر می باشد و بر اساس طبقه بندی سازمان بهداشت جهانی این اشعه در گروه LOW طبقه بندی می شود و برای انسان خطرناک نیست. جهت کسب اطاعات بیشتر به سایت سازمان جهانی بهداشت مراجعه نمائید.

http://www.who.int/uv/uv_and_health/en/

ثانیاً: در طول مدت تابش اشعه (۶ دقیقه) درب دستگاه بسته است و هیچ گونه اشعه ای از دستگاه خارج نمی شود.

ثالثاً:: دستگاه بر اساس استانداردهای اتحادیه اروپا تولید شده و دارای استانداردهای ایمنی مربوطه می باشد.

برای این که در زمان استفاده از دستگاه (به عنوان سنیتایزر یا به عنوان شارژر) تلفن همراه شما تا حدودی خوش بو هم بشود. می توانید با استفاده از اسانس لیمویی که در محتویات جعبه قرار دارد یک یا دو قطره از اسانس را در محل مشخص درون دستگاه سنیتایزر قرار دهید تا در طول زمان شارژ و یا سنیتایز شدن، تلفن همراه شما خوش بو شود.

هدیه تبلیغاتی

سنیتایزر تلفن همراه دستگاهی است که برای ضد عفونی نمودن تلفن همراه مورد استفاده قرار می گیرد.بر اساس مطالعات انجام شده میزان آلودگی تلفن همراه تا ۱۸ برابر آلوده تر از کثیف ترین سطوح نظیر توالت گزارش شده است. بنابراین تمیز نمودن تلفن همراه که همیشه و همواره در تماس با دست، صورت و گوش می باشد موضوعی مهم و قابل توجه می باشد.

هدیه تبلیغاتی

این دستگاه با تولید اشعه UV یا ماوراء بنفش تمامی میکروارگانیسم های سطح تلفن همراه را به میزان ۹۹/۹۹۹ درصد از بین می برد.

هدیه تبلیغاتی

الف- میزان آلودگی تلفن همراه از آلوده ترین سطوح اطراف محیط انسان آلوده تر گزارش شده است.

ب- به دلیل ماهیت الکترونیکی تلفن همراه امکان شستشوی تلفن همراه میسر نمی باشد.

ج- بر اساس مطالعات انجام شده میکروارگانیسم های خطرناک و عوامل بیماری زای متعددی نظیر استافیلوک، استرپتوکوک، اشترشیا کولی، سودمونا و … بر روی سطح تلفن همراه رشد می کنند.

نکته قابل توجه این که بسیاری از میکروارگانیسم ها مقاوم به انواع آنتی بیوتیک ها گزارش شده اند.

د- سطح گرم تلفن همراه به دلیل تماس با بدن و مهم تر از آن فعالیت باطری محیط بسیار مناسبی برای رشد میکروارگانیسم های مختلف می باشند.

ه- تماس مستقیم تلفن همراه با بدن، دهان، گوش و بینی اهمیت تمیز نمودن آن را صد چندان می کند.

و- میزان و ساعات استفاده از تلفن همراه توسط انسان امروزی روز به روز افزایش می یابد.

هدیه تبلیغاتی

سنیتایز نمودن تلفن همراه که در مدت ۶ دقیقه انجام می شود.

هدیه تبلیغاتی

آروما که در مدت ۱۰ دقیقه صورت می گیرد و با قرار دادن یک قطره خوش بو کننده در محل مورد نظر تلفن همراه خوش بو خواهد شد.

هدیه تبلیغاتی

دستگاه سنیتایزر تلفن همراه قابلیت شارژ تلفن همراه به صورت Wireless و کابلی را دارد.

بلی، این گونه گوشی ها به دو دسته تقسیم می شوند:

دسته اول: گوشی های تلفن همراهی که برای استفاده از قابلیت شارژ وایرلس می بایست یک قطعه خشاب مانند به نام کلمپ که شبیه قاب تلفن همراه است را از بازار تهیه و به تلفن همراه وصل نمایند. با نصب کلمپ به تلفن همراه قابلیت استفاده از شارژ وایرلس میسر می گردد.

هدیه تبلیغاتی

دسته دوم: تلفن های همراهی که اساساً قابلیت شارژ وایرلس ندارند این دسته از تلفن های همراه از طریق کابلی که درون دستگاه قرار دارد توسط دستگاه سنیتایزر شارژ می گردند.

هدایای تبلیغاتی

بلی، در صورتی که تلفن همراه شما قابلیت شارژ وایرالس ندارد شما به منظور شارژ تلفن همراهتان می توانید از کابل موجود در دستگاه برای شارژ کردن استفاده نمائید.

هدیه تبلیغاتی

بر اساس دستورالعمل کارخانه سازنده، ضد عفونی کردن تلفن همراه ۶ دقیقه طول می کشد.

هدیه تبلیغاتی