درباره ی ما

هدیه تبلیغاتی

Easy Care  این شرکت نام آشنا، موفق، و دانش بنیان چینی، در سال ۲۰۱۴ فعالیت خود را آغاز کرد. از آن پس موفق به تولید محصولات گوناگون و متعدد در زمینه کالای هوشمند مرتبط با خودرو، ۵ سیستم استریلیزه هوا و دستگاه معروف ضدعفونی کننده تلفن همراه شد و پس از آن به پی ریزی یک کانال تجاری بزرگ دست یافت.

این شرکت به یکی از برترین تولید کنندگان در عرصه خودرو های هوشمند بدل گشته و با بهره گیری از چیپ پردازنده A7 و سنسور ۱۶۰ درجه، در اولین محصول خود از سری Easy Gold Eye می تواند به دید بهتر خودرو در شب و تصویر برداری از آن کمک نماید.

این شرکت در عرصه های گوناگونی فعالیت داشته و همواره با تولید محصولات مرتبط با سلامتی و ایمنی به نجات انسان های بسیاری یاری رسانده است. سنیتایزر یکی از محصولاتی است که این شرکت برای ضدعفونی، شارژ و خوشبو کردن وسایلی که ما هر روزه با آن ها سر و کار داریم و ممکن است سلامتی ما را به خطر بیندازند، طراحی و تولید شده است.

شارژر
  • وایرلس.
  • خوشبوکننده.
  • ضدعفونی کننده .

ظهور تکنولوژی های جدید همراه با مزیت هایی که دارد، ممکن است برای سلامتی ما نیز مخاطراتی به دنبال داشته باشد. تلفن همراه ای که هر روز داخل در هر مکان و زمان از جمله مترو، اتوبوس، سرویس های بهداشتی، منزل و محل کار از آن استفاده می کنیم آلودگی های بسیاری را در خود جای داده است. هر بار تماس انگشت ما با آن میلیون ها باکتری را میان دستان ما و صفحه نمایش تلفن همراه جا به جا می کند؛ دست هایمان را می شوییم اما موبایل…

این رویداد آن را در صدر جدول آلوده ترین اشیاء قرار داده است! با آلودگی ۱۸ برابری نسبت به نشیمن گاه سرویس بهداشتی!

آروما جهت خوشبو نمودن
ضدعفونی  کننده
شارژر وایرلس و کابلی
بدون آسیب به وسایل الکترونیکی، غیر الکترونیکی، فلزی یا غیر فلزی
مورد تائید سازمان انرژی اتمی ایران به لحاظ امن بودن دستگاه و اشعه UV-C
بدون نیاز به هیچ ماده مصرفی